ONLINE EĞİTİM
ÖĞRENCİ GİRİŞİ

ONLINE İŞLEMLER VE EĞİTİM İÇİN
SİSTEME KAYITLI TC KİMLİK
NUMARANIZ İLE GİRİŞ YAPIN

DUYURULAR

LGS Fen Bilimleri Sınav Analizi

LGS Fen Bilimleri Sınav Analizine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

7 ve 8. Sınıf Canlı Ders Programı

Kapanma döneminde 7 ve 8.sınıflar için uygulanacak ders programına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

7 ve 8. Sınıf Canlı Ders Programı

 

 

GÜNEŞ ÖZEL ÖĞRETİM KURSU BİLGİ PAYLAŞIMI

Sayın Velimiz,

Sevgili Öğrenciler,

         29 Nisan Perşembe günü 19.00 ile 17 Mayıs Pazartesi günü arasındaki 17 takvim günü boyunca ülkemizde tam kapanma kararı alınmıştır. Bu karar doğrultusunda kurs merkezlerinde de yüz yüze eğitime tüm sınıf düzeyleri için ara verilecektir. Zaman anlamında kaybımız sadece 8 iş günüdür. Telafisi mümkün olmayan bir zaman kaybı değildir. Bahis konusu tarihlerin içerisinde kalan 9 günümüz zaten Ramazan Bayramı Tatili olarak önceden planlanmış günlerdi. Bu küçük arayı bireysel çalışmalarla dolu dolu değerlendirmeli eksiklerimizi kapatmalıyız. Uzaktan eğitim programlarımıza katılmanız sizleri motive edecektir. Bu süreçte rehberlik servisimiz yanınızda olacak öğretmenlerimiz sorularınızı çözmeye devam edecektir. Sizlerle branş denemeleri paylaşılacak ve çözümleri yapılacaktır. 17 Mayıs Pazartesi sabahından itibaren güçlü bir şekilde eğitim sürecimiz yüz yüze kaldığı yerden devam edecektir.

NOT: Süreçle ilgili açıklamalar ve Canlı Ders Programınız https://www.gunesozelogretim.com.tr/  Adresimizde paylaşılmıştır.

#uzaktanolsungüneşleolsun

#sağlıkolsun

Canlı Ders Programı

Kapanma Döneminde uygulanacak ders programına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Canlı Ders Programı

Kurslarımız Devam Ediyor!

Pandemi nedeniyle 04 Ocak 2021 tarihine kadar kısıtlanan eğitim sürecinde web sitemiz üzerinden video derslerle eğitime devam ediyoruz. Öğrencilerimiz web sitemize girerek online eğitim linkinden tc yada telefon numaralarıyla giriş yaparak ilgili ders içeriklerine ulaşabilir ve bu dönemi daha verimli geçirebilirler.