ONLINE EĞİTİM
ÖĞRENCİ GİRİŞİ

ONLINE İŞLEMLER VE EĞİTİM İÇİN
SİSTEME KAYITLI TC KİMLİK
NUMARANIZ İLE GİRİŞ YAPIN

HAKKIMIZDA

Güneş Özel Eğitim Kurumu İsmail SAYLAM ve Murat CANLI eğitimcileri öncülüğünde 2016 yılının şubat ayında eğitim-öğretim ufkunda yelken açmış olmasına rağmen yöneticisi ve çalışan kadrosu ile yılların getirdiği bilgi birikimini bünyesinde barındırma yetisine sahip bir kurumdur. Her geçen gün büyüyerek gelişen genç, dinamik ve alanında uzman kadrosuyla öğrencilerin statüye dair olan hayallerini gerçekleştirme noktasında onları arzulanan sonuca götürecek tüm hususiyetleri içermektedir. Gerek aktarılan bilgiyi öğrencide yaşatma gerekse yaşatılan bilgiyi kalıcı hale getirme boyutunda öğrenciye çalışma disiplini kazandırıp onların istikrarlı bir şekilde yol kat etmelerine katkıda bulunmaktadır. Öğrenciye artı güç katacak tüm bu etkenlerin yanında aile samimiyetini göz ardı etmeyerek ön planda tutmakla ticari kazanç sağlamak gayesinde olan bir işletmeden çok farklı bir çalışma anlayışını benimsemektedir. Bu bağlamda ticari unvan soğukluğunu kırma amacına yönelik olarak kurumumuza verdiğimiz Güneş ismi ile insani değerleri ve samimiyeti ön planda tutmanın önemine vurgu yapmaktayız. Ticari kaygıyla yontulan eğitimin zamanla alım satım etkinliğine dönüşmesinin bilincinde olarak bu konuda değerlerimize ihanet etmemeyi öngörmekteyiz.

Divan edebiyatı şairlerimizden Hazık’ın sınav telaşından kaynaklı ruhsal gerilim yaşayan öğrencilerimize öğüt mahiyetinde olan  “Emel dedikleri elem bozuntusudur” mısraı hatırlatılmaya şayandır. Elem ve emel sözcükleri aynı harflerin farklı tertiplenmesi sonucu meydana gelmiştir. Bu kelime dizilişinin meydana getirdiği ince düşünce bizlere elem olmadan emelin olmayacağı sinyalini vermektedir. Muhakkak ki istemek elemi doğuracaktır.  Bu bağlamda kurumumuz eğitim-öğretim hususunda olduğu kadar elemlerin hırpalayacağı öğrencilerimize psikolojik destek verme noktasında da gerekli özene sahiptir.

NEDEN GÜNEŞ EĞİTİM KURUMLARI?

2018-2019 eğitim öğretim yılında 11 Tıp Fakültesi, 6 Diş Hekimliği, 9 Hukuk, 26 Öğretmenlik,  ikisi ODTÜ olmak üzere 14 Mimarlık- Mühendislik, 26 Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencilerimizi yerleştirdik.

2019-2020 eğitim öğretim yılı 9 Tıp Fakültesi, 7 Hukuk Fakültesi, 3 ‘Ü ODTÜ -İTÜ  olmak üzere 18 Mimarlık- Mühendislik, 3 Eczacılık- Dil ve Konuşma Terapisi, 25 Öğretmenlik, 16 Ebelik- Hemşirelik olmak üzere 194 öğrencimizi üniversiteye yerleştirmenin gururunu yaşadık.

Planla, uygula, değerlendir, geliştir işlem basamakları kullanılarak eğitim- öğretimi planlıyoruz. Dört yıllık süreçte elde ettiğimiz başarılarımızı bu işlem basamakları ile gerçekleştirmenin onurunu yaşıyoruz.  Geleceği güneşle aydınlanan evlatlarımızın başarılarıyla gurur duyuyor onların sevinciyle mesut oluyoruz.

Güneş her sabah ay harmanında yıldız taneleri toplayarak kanat açıp dolaşmakta.  Sizin yıldızlarınızla Güneş şimdi doğmayı bekliyor.

VİZYONUMUZ

Eğitim-öğretimde kaliteli, başarılı çalışmalar ile hem Seydişehir hem de Türkiye’de özel eğitim kursu olarak fark yaratmaktır.

MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizin var olan kapasitelerini en iyi şekilde kullanmalarını sağlamak; araştıran, dinamik, yaratıcı ve çok boyutlu düşünen bireyler yetiştirmektir.